IIYAMAiiyama ProLite TF1534MC-B7X, 38.1 cm (15''), Projected Capacitive, 10 TP, black | TF1534MC-B7X
Show all:
Monitors,Touch screens
Description
iiyama prolite tf1534mc-b7x — 38.1 cm (15''), projected capacitive
iiyama prolite tf1534mc-b7x is a 38.1 cm (15''), projected capacitive from IIYAMA, designed for professional use in retail, POS, logistics and service. With screen size: 38.1 cm (15''), multi touch (10 points), this product is a practical choice for everyday operation where reliability, compatibility and ease of use matter.
Key Features
- screen size: 38.1 cm (15'')
- touchscreen
- projected capacitive
- multi touch (10 points)
- resolution: 1024x768 pixels
- vesa mount (100x100 mm)
- response time: 8ms
- brightness 330cd
Technical Specifications
| Product type | 38.1 cm (15''), projected capacitive |
|---|---|
| Screen size | 38.1 cm (15'') |
| Screen | touchscreen |
| Minimum order quantity | projected capacitive |
| Minimum order quantity | multi touch (10 points) |
| Resolution | 1024x768 pixels |
| VESA | vesa mount (100x100 mm) |
| Article code | iiytf1534mc7 |
| Original article number | TF1534MC-B7X |
| Brand | IIYAMA |
| Category | monitors (touch) |
| Warranty | 36 months |
| Weight | 4.5800 kg |
| Packing unit | 1 |
| Minimum order quantity | 1 |
Reviews
0/5
No reviews found
Add your reviewCan we help?











