IIYAMAiiyama ProLite open-frame LCDs, 39.6 cm (15,6''), Projected Capacitive, 10 TP, Full HD, kit (USB), black | TF1615MC-B1
Show all:
Monitors,Touch screens
Description
iiyama prolite tf1615mc-b1 — 39.6 cm (15,6'')
iiyama prolite tf1615mc-b1 is a 39.6 cm (15,6'') from IIYAMA, designed for professional use in retail, POS, logistics and service. With screen size: 39.6 cm (15.6''), touch technology: projected capacitive, this product is a practical choice for everyday operation where reliability, compatibility and ease of use matter.
Key Features
- screen size: 39.6 cm (15.6'')
- touch technology: projected capacitive
- multi touch (10 points)
- 1920x1080 pixels
- vesa mount (100x100 mm)
- response time: 25ms
- brightness 405cd
- contrast: 1000:1
Technical Specifications
| Product type | 39.6 cm (15,6'') |
|---|---|
| Screen size | 39.6 cm (15.6'') |
| Touch technology | projected capacitive |
| Minimum order quantity | multi touch (10 points) |
| Minimum order quantity | 1920x1080 pixels |
| VESA | vesa mount (100x100 mm) |
| Response time | 25ms |
| Article code | iiy1615 |
| Original article number | TF1615MC-B1 |
| Brand | IIYAMA |
| Category | monitors (touch) |
| Warranty | 36 months |
| Weight | 4.6560 kg |
| Packing unit | 1 |
| Minimum order quantity | 1 |
Reviews
0/5
No reviews found
Add your reviewCan we help?






