IIYAMAiiyama ProLite TF1934MC-B7X, 48.3 cm (19''), Projected Capacitive, 10 TP, black | TF1934MC-B7X
Show all:
Monitors,Touch screens
Description
iiyama prolite tf1934mc-b7x — 48.3 cm (19''), projected capacitive
iiyama prolite tf1934mc-b7x is a 48.3 cm (19''), projected capacitive from IIYAMA, designed for professional use in retail, POS, logistics and service. With 5:4, screen size: 48.3 cm (19''), this product is a practical choice for everyday operation where reliability, compatibility and ease of use matter.
Key Features
- 5:4
- screen size: 48.3 cm (19'')
- touchscreen
- projected capacitive
- multi touch (10 points)
- 1280x1024 pixels
- vesa mount (100x100 mm)
- response time: 14ms
Technical Specifications
| Product type | 48.3 cm (19''), projected capacitive |
|---|---|
| 5 | 4 |
| Screen size | 48.3 cm (19'') |
| Screen | touchscreen |
| Minimum order quantity | projected capacitive |
| Minimum order quantity | multi touch (10 points) |
| Minimum order quantity | 1280x1024 pixels |
| Article code | iiytf1934mc7 |
| Original article number | TF1934MC-B7X |
| Brand | IIYAMA |
| Category | monitors (touch) |
| Warranty | 36 months |
| Weight | 6.4140 kg |
| Packing unit | 1 |
| Minimum order quantity | 1 |
Reviews
0/5
No reviews found
Add your reviewCan we help?







