IIYAMAiiyama ProLite TF1934MC-B7X, 48.3 cm (19''), Projected Capacitive, 10 TP, black | TF1934MC-B7X
Toon alle:
Beeldschermen,Touch schermen
Beschrijving
iiyama prolite tf1934mc-b7x — 48.3 cm (19''), projected capacitive
iiyama prolite tf1934mc-b7x is een daarnaast professionele oplossing en daarnaast biedt 48.3 cm (19''), projected capacitive van IIYAMA, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen daarnaast, logistiek en daarnaast service. Met 5:4, 48.3 cm (19'') is dit product een daarnaast praktische keuze voor dagelijks gebruik waar betrouwbaarheid, compatibiliteit en daarnaast gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- 5:4 – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- schermgrootte – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- 48.3 cm (19'') – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- touch scherm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- projected capacitive – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- multi touch (10 points) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- 1280x1024 pixels – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- vesa montagebeugel (100x100 mm) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
Technische specificaties
| Producttype | 48.3 cm (19''), projected capacitive |
|---|---|
| 5 | 4 |
| Scherm | schermgrootte |
| Schermformaat | 48.3 cm (19'') |
| Scherm | touch scherm |
| Touchtechnologie | projected capacitive |
| Touchtechnologie | multi touch (10 points) |
| Artikelcode | iiytf1934mc7 |
| Origineel artikelnummer | TF1934MC-B7X |
| Merk | IIYAMA |
| Categorie | touchscherm |
| Garantie | 36 maanden |
| Gewicht | 6.4140 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegenCan we help?











