IIYAMAiiyama ProLite TF1534MC-B7X, 38.1 cm (15''), Projected Capacitive, 10 TP, black | TF1534MC-B7X
Toon alle:
Beeldschermen,Touch schermen
Beschrijving
iiyama prolite tf1534mc-b7x — 38.1 cm (15''), projected capacitive
iiyama prolite tf1534mc-b7x is een daarnaast professionele oplossing en daarnaast biedt 38.1 cm (15''), projected capacitive van IIYAMA, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen daarnaast, logistiek en daarnaast service. Met 38.1 cm (15''), multi touch (10 points) is dit product een daarnaast praktische keuze voor dagelijks gebruik waar betrouwbaarheid, compatibiliteit en daarnaast gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- schermgrootte – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- 38.1 cm (15'') – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- touch scherm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- projected capacitive – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- multi touch (10 points) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- resolutie: 1024x768 pixels – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- vesa montagebeugel (100x100 mm) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- responstijd: 8ms – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
Technische specificaties
| Producttype | 38.1 cm (15''), projected capacitive |
|---|---|
| Scherm | schermgrootte |
| Schermformaat | 38.1 cm (15'') |
| Scherm | touch scherm |
| Touchtechnologie | projected capacitive |
| Touchtechnologie | multi touch (10 points) |
| Resolutie | 1024x768 pixels |
| Artikelcode | iiytf1534mc7 |
| Origineel artikelnummer | TF1534MC-B7X |
| Merk | IIYAMA |
| Categorie | touchscherm |
| Garantie | 36 maanden |
| Gewicht | 4.5800 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegenCan we help?











