IIYAMAiiyama ProLite TF2738MSC-B2, 68,6 cm (27''), Projected Capacitive, 10 TP, Full HD, black | TF2738MSC-B2
Toon alle:
Beeldschermen,Touch schermen
Beschrijving
iiyama prolite tf2738msc-b2 — 68,6cm (27'')
iiyama prolite tf2738msc-b2 is een daarnaast professionele oplossing en daarnaast biedt 68,6cm (27'') van IIYAMA, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen daarnaast, logistiek en daarnaast service. Met 68, 6 cm (27'') is dit product een daarnaast praktische keuze voor dagelijks gebruik waar betrouwbaarheid, compatibiliteit en daarnaast gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- schermgrootte – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- 68 – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- 6 cm (27'') – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- touch technologie: projected capacitive – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- multi touch (10 points) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- 1920x1080 pixels – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- responstijd: 5ms – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- helderheid: 425cd – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
Technische specificaties
| Producttype | 68,6cm (27'') |
|---|---|
| Scherm | schermgrootte |
| Minimale afname | 68 |
| Schermformaat | 6 cm (27'') |
| Touch technologie | projected capacitive |
| Touchtechnologie | multi touch (10 points) |
| Resolutie | 1920x1080 pixels |
| Artikelcode | iiy2738-2 |
| Origineel artikelnummer | TF2738MSC-B2 |
| Merk | IIYAMA |
| Categorie | touchscherm |
| Garantie | 36 maanden |
| Gewicht | 9.9770 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegenCan we help?









