IIYAMAiiyama ProLite TF2415MC-B2, Projected Capacitive, 10 TP, Full HD, black | TF2415MC-B2
Show all:
Monitors,Touch screens
Description
iiyama prolite tf2415mc-b2 — projected capacitive, 10 tp
iiyama prolite tf2415mc-b2 is a projected capacitive, 10 tp from IIYAMA, designed for professional use in retail, POS, logistics and service. With screen size: 60.5 cm (23,8''), multi touch (10 points), this product is a practical choice for everyday operation where reliability, compatibility and ease of use matter.
Key Features
- screen size: 60.5 cm (23,8'')
- touchscreen
- projected capacitive
- multi touch (10 points)
- 1920x1080 pixels
- vesa mount (100x100 mm)
- response time: 16ms
- brightness 315cd
Technical Specifications
| Product type | projected capacitive, 10 tp |
|---|---|
| Screen size | 60.5 cm (23,8'') |
| Screen | touchscreen |
| Minimum order quantity | projected capacitive |
| Minimum order quantity | multi touch (10 points) |
| Minimum order quantity | 1920x1080 pixels |
| VESA | vesa mount (100x100 mm) |
| Article code | iiytf2415mcb2 |
| Original article number | TF2415MC-B2 |
| Brand | IIYAMA |
| Category | monitors (touch) |
| Warranty | 36 months |
| Weight | 8.2640 kg |
| Packing unit | 1 |
| Minimum order quantity | 1 |
Reviews
0/5
No reviews found
Add your reviewCan we help?











