
BackHomeBrandsDATALOGICHoneywell Thor VM3A, 30,7cm (12,1''), BT, Wi-Fi, Android, GMS | VM3A-L0N-1B4A20E
Art: VM3A-L0N-1B4A20EEAN: 4805388876850
Honeywell Thor VM3A, 30,7cm (12,1''), BT, Wi-Fi, Android, GMS | VM3A-L0N-1B4A20E
Outstanding Customer Support
High-Quality Products
Leader in Industrial Solutions
1.000.000+ Products in Stock
Business tiered pricing available on request.
Order by 5:00 PM and we'll ship today.
Description
honeywell thor vm3a — 30,7cm (12
honeywell thor vm3a is a 30,7cm (12 from HONEYWELL, designed for professional use in retail, POS, logistics and service. With screen size: 30.7 cm (12.1''), resolution: 1024x768 pixels, this product is a practical choice for everyday operation where reliability, compatibility and ease of use matter.
Key Features
- screen size: 30.7 cm (12.1'')
- touchscreen
- capacitive
- resolution: 1024x768 pixels
- brightness 900cd
- bluetooth
- wi-fi (802.11ac, external antenna)
- micro sd-slot
Technical Specifications
| Product type | 30,7cm (12 |
|---|---|
| Screen size | 30.7 cm (12.1'') |
| Screen | touchscreen |
| Minimum order quantity | capacitive |
| Resolution | 1024x768 pixels |
| Brightness | brightness 900cd |
| Minimum order quantity | bluetooth |
| Article code | hwvm3a-11 |
| Original article number | VM3A-L0N-1B4A20E |
| Brand | HONEYWELL |
| Category | mobile terminals |
| Warranty | 12 months |
| Weight | 3.6360 kg |
| Packing unit | 1 |
| Minimum order quantity | 1 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Reviews
0/5
No reviews found
Add your review







