HoneywellHoneywell Thor VM3A, 30,7cm (12,1''), BT, WLAN, Android, GMS | VM3A-L0N-1B4A20E
usp1_maintitle usp1_subtitle
usp2_maintitle usp2_subtitle
usp3_maintitle usp3_subtitle
usp4_maintitle usp4_subtitle
Beschrijving
honeywell thor vm3a — 30,7cm (12
honeywell thor vm3a is een daarnaast professionele oplossing en daarnaast biedt 30,7cm (12 van HONEYWELL, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen daarnaast, logistiek en daarnaast service. Met 30.7 cm (12.1''), resolutie: 1024x768 pixels is dit product een daarnaast praktische keuze voor dagelijks gebruik waar betrouwbaarheid, compatibiliteit en daarnaast gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- schermgrootte – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- 30.7 cm (12.1'') – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- touch scherm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- capacitieve – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- resolutie: 1024x768 pixels – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- helderheid: 900cd – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- bluetooth – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- wlan (802.11ac, externe antenne) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
Technische specificaties
| Producttype | 30,7cm (12 |
|---|---|
| Scherm | schermgrootte |
| Schermformaat | 30.7 cm (12.1'') |
| Scherm | touch scherm |
| Touchtechnologie | capacitieve |
| Resolutie | 1024x768 pixels |
| Helderheid | 900cd |
| Artikelcode | hwvm3a-11 |
| Origineel artikelnummer | VM3A-L0N-1B4A20E |
| Merk | HONEYWELL |
| Categorie | mobiele terminals |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht | 3.6360 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegenCan we help?







