IIYAMAiiyama ProLite T2755QSC-B1, 68,6 cm (27''), Projected Capacitive, USB, kit (USB), black | T2755QSC-B1
Show all:
iiyama ProLite T27XX
Description
iiyama prolite t2755qsc-b1 — 68,6 cm (27'')
iiyama prolite t2755qsc-b1 is a 68,6 cm (27'') from IIYAMA, designed for professional use in retail, POS, logistics and service. With screen size: 68, 6 cm (27''), this product is a practical choice for everyday operation where reliability, compatibility and ease of use matter.
Key Features
- screen size: 68
- 6 cm (27'')
- touchscreen
- projected capacitive
- multi touch
- resolution: 2560x1440 pixels
- vesa mount (100x100 mm)
- response time: 5ms
Technical Specifications
| Product type | 68,6 cm (27'') |
|---|---|
| Screen size | 68 |
| Minimum order quantity | 6 cm (27'') |
| Screen | touchscreen |
| Minimum order quantity | projected capacitive |
| Minimum order quantity | multi touch |
| Resolution | 2560x1440 pixels |
| Article code | iiyt2755qscb1 |
| Original article number | T2755QSC-B1 |
| Brand | IIYAMA |
| Category | monitors (touch) |
| Warranty | 36 months |
| Weight | 7.3760 kg |
| Packing unit | 1 |
| Minimum order quantity | 1 |
Reviews
0/5
No reviews found
Add your reviewCan we help?









