IIYAMAiiyama ProLite T19XX, 48.3 cm (19''), black | T1931SR-B1S
Show all:
iiyama ProLite T19XX
Description
iiyama prolite t1931sr-b1s — 48.3 cm (19''), black
iiyama prolite t1931sr-b1s is a 48.3 cm (19''), black from IIYAMA, designed for professional use in retail, POS, logistics and service. With 48.3 cm (19''), 1280x1024 pixels, this product is a practical choice for everyday operation where reliability, compatibility and ease of use matter.
Key Features
- 48.3 cm (19'')
- resistive
- 1280x1024 pixels
- vesa mount (100x100 mm)
- response time: 14ms
- brightness 250cd
- viewing angle 178/178°(h/v)
- contrast: 1000:1
Technical Specifications
| Product type | 48.3 cm (19''), black |
|---|---|
| Minimum order quantity | 48.3 cm (19'') |
| Minimum order quantity | resistive |
| Minimum order quantity | 1280x1024 pixels |
| VESA | vesa mount (100x100 mm) |
| Response time | 14ms |
| Brightness | brightness 250cd |
| Article code | iiyt1931srb |
| Original article number | T1931SR-B1S |
| Brand | IIYAMA |
| Category | monitors (touch) |
| Warranty | 36 months |
| Weight | 7.7100 kg |
| Packing unit | 1 |
| Minimum order quantity | 1 |
Reviews
0/5
No reviews found
Add your reviewCan we help?









