
Art: ZQ52-BUW000E-00EAN: 5704174320838
Zebra ZQ521, BT, Wi-Fi, 8 dots/mm (203 dpi), display | ZQ52-BUW000E-00
Outstanding Customer Support
High-Quality Products
Leader in Industrial Solutions
1.000.000+ Products in Stock
Business tiered pricing available on request.
Order by 5:00 PM and we'll ship today.
Description
Zebra ZQ521 — 8 dots/mm (203 dpi) labelprinter met Bluetooth
De Zebra ZQ521 is een labelprinter van ZEBRA voor bedrijven die snel en consistent etiketten willen printen. Dit model past bij retail, magazijn en logistiek en biedt printresolutie: 8 dots/mm (203 dpi), aansluitingen: WLAN (802.11ac).
Key Features
- Printresolutie: 8 dots/mm (203 dpi)
- Maximale mediabreedte: 113 mm
- Maximale printbreedte: 104 mm
- Maximale roldiameter: 57 mm
- Printsnelheid: 127 mm/s
- Aansluitingen: Bluetooth
- Aansluitingen: WLAN (802.11ac)
- Sensoren: Gap Sensor
Technical Specifications
| Producttype | mobiele printer |
|---|---|
| Specificatie 1 | direct thermisch |
| Printresolutie | 8 dots/mm (203 dpi) |
| Maximale mediabreedte | 113 mm |
| Maximale printbreedte | 104 mm |
| Maximale roldiameter | 57 mm |
| Printsnelheid | 127 mm/s |
| Aansluitingen | Bluetooth |
| Aansluitingen | WLAN (802.11ac) |
| Specificatie 9 | LCD Display |
| Kleur | zwart Mark Sensor |
| Sensoren | Gap Sensor |
| Meegeleverd | accu |
| Specificatie 13 | 3250 mAh |
| Artikelcode | ettzq521 |
| Origineel artikelnummer | ZQ52-BUW000E-00 |
| Merk | ZEBRA |
| Categorie | Etiketten printers |
| Subcategorie | Mobiele printers |
| Garantie | 24 maanden |
| Gewicht | 1.0300 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Reviews
0/5
No reviews found
Add your review




