
Art: ZQ52-BUW000E-00EAN: 5704174320838
Zebra ZQ521, BT, WLAN, 8 dots/mm (203 dpi), display | ZQ52-BUW000E-00
Uitstekende Klantenservice
High-Quality Products
Leider in Industriële Oplossingen
1.000.000+ Products in Stock
Zakelijke staffelprijzen op aanvraag.
Bestel vóór 17:00 en we verzenden vandaag nog
Beschrijving
zebra zq521 — bt, wlan
zebra zq521 is een daarnaast professionele oplossing en daarnaast biedt bt, wlan van ZEBRA, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen daarnaast, logistiek en daarnaast service. Met 8 dots/mm (203 dpi), mediabreedte (max): 113mm is dit product een daarnaast praktische keuze voor dagelijks gebruik waar betrouwbaarheid, compatibiliteit en daarnaast gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- direct thermisch – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- 8 dots/mm (203 dpi) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- mediabreedte (max): 113mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- printbreedte (max.): 104mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- diameter rol (max.): 57 mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- snelheid(max): 127 mm/sec. – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- bluetooth – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- wlan (802.11ac) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
Technische specificaties
| Producttype | bt, wlan |
|---|---|
| Printtechnologie | direct thermisch |
| Resolutie | 8 dots/mm (203 dpi) |
| Mediabreedte (max) | 113mm |
| Printbreedte (max.) | 104mm |
| Diameter rol (max.) | 57 mm |
| Snelheid(max) | 127 mm/sec. |
| Artikelcode | ettzq521 |
| Origineel artikelnummer | ZQ52-BUW000E-00 |
| Merk | ZEBRA |
| Categorie | etiketten printers |
| Garantie | 24 maanden |
| Gewicht | 1.0300 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegen







