
Art: T64147IOEAN: 6094020340356
ARMOR thermal transfer ribbon, APR 530 wax/resin, 60mm, brown | T64147IO
Outstanding Customer Support
High-Quality Products
Leader in Industrial Solutions
1.000.000+ Products in Stock
Business tiered pricing available on request.
Order by 5:00 PM and we'll ship today.
Description
Thermal transfer ribbons — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Thermal transfer ribbons is een verbruiksartikel van ARMOR voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Key Features
- Kleur: Bruin
- Producttype: Thermisch transfer lint
- Specificatie 1: Armor-Iimak
- Specificatie 2: APR 530
- Rol breedte: 60 mm
- Kern: 25.4 mm
- Lengte: 300 m
- Specificatie 7: inside coiled
Technical Specifications
| Producttype | Thermisch transfer lint |
|---|---|
| Specificatie 1 | Armor-Iimak |
| Specificatie 2 | APR 530 |
| Rol breedte | 60 mm |
| Kern | 25.4 mm |
| Lengte | 300 m |
| Kleur | Bruin |
| Specificatie 7 | inside coiled |
| Artikelcode | tt2901 |
| Origineel artikelnummer | T64147IO |
| Merk | ARMOR |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | Etikettenprinters |
| Gewicht | 0.2104 kg |
| Verpakkingseenheid | 10 |
| Minimale afname | 10 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Reviews
0/5
No reviews found
Add your review




