T64147IO ARMOR Nastro trasportatore termico, APR 530 cera/resina, 60 mm, marrone
Descrizione
Thermal transfer ribbons — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Thermal transfer ribbons is een verbruiksartikel van ARMOR voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Caratteristiche
- Kleur: Bruin
- Producttype: Thermisch transfer lint
- Specificatie 1: Armor-Iimak
- Specificatie 2: APR 530
- Rol breedte: 60 mm
- Kern: 25.4 mm
- Lengte: 300 m
- Specificatie 7: inside coiled
Specifiche tecniche
| Producttype | Thermisch transfer lint |
|---|---|
| Specificatie 1 | Armor-Iimak |
| Specificatie 2 | APR 530 |
| Rol breedte | 60 mm |
| Kern | 25.4 mm |
| Lengte | 300 m |
| Kleur | Bruin |
| Specificatie 7 | inside coiled |
| Artikelcode | tt2901 |
| Origineel artikelnummer | T64147IO |
| Merk | ARMOR |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | Etikettenprinters |
| Gewicht | 0.2104 kg |
| Verpakkingseenheid | 10 |
| Minimale afname | 10 |
Recensioni
0/5
Nessun commento trovato
Aggiungi il tuo commentoCan we help?






