ARMOR thermisch transfer lint, APR 530 wax/hars, 60mm, bruin | T64147IO
Beschrijving
thermal transfer ribbons — armor-iimak, apr 530
thermal transfer ribbons is een hoogwaardige armor-iimak, apr 530 van ARMOR, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen, logistiek en service. Met apr 530, rol breedte: 60 mm is dit product een uitstekende keuze voor dagelijks gebruik waar maximale betrouwbaarheid, compatibiliteit en gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- armor-iimak
- apr 530
- rol breedte: 60 mm
- kern: 25.4 mm
- lengte: 300 m
- kleur: bruin
- inside coiled
Technische specificaties
| Producttype | armor-iimak, apr 530 |
|---|---|
| Kenmerk | armor-iimak |
| Ribbonkwaliteit | apr 530 |
| Rol breedte | 60 mm |
| Kern | 25.4 mm |
| Lengte | 300 m |
| Kleur | bruin |
| Artikelcode | tt2901 |
| Origineel artikelnummer | T64147IO |
| Merk | ARMOR |
| Categorie | verbruiksartikelen |
| Garantie | 0 maanden |
| Gewicht | 0.2104 kg |
| Verpakkingseenheid | 10 |
| Minimale afname | 10 |
Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegenCan we help?









