
Art: T64147IOEAN: 6094020340356
T64147IO ARMOR Thermotransferband, APR 530 Wachs/Harz, 60mm, braun
Hervorragender Kundensupport
High-Quality Products
Führend in Industriellen Lösungen
1.000.000+ Products in Stock
Geschäftliche Staffelpreise auf Anfrage.
Bestellen Sie bis 17:00 Uhr und wir versenden noch heute.
Beschreibung
Thermal transfer ribbons — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Thermal transfer ribbons is een verbruiksartikel van ARMOR voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Eigenschaften
- Kleur: Bruin
- Producttype: Thermisch transfer lint
- Specificatie 1: Armor-Iimak
- Specificatie 2: APR 530
- Rol breedte: 60 mm
- Kern: 25.4 mm
- Lengte: 300 m
- Specificatie 7: inside coiled
Technische Daten
| Producttype | Thermisch transfer lint |
|---|---|
| Specificatie 1 | Armor-Iimak |
| Specificatie 2 | APR 530 |
| Rol breedte | 60 mm |
| Kern | 25.4 mm |
| Lengte | 300 m |
| Kleur | Bruin |
| Specificatie 7 | inside coiled |
| Artikelcode | tt2901 |
| Origineel artikelnummer | T64147IO |
| Merk | ARMOR |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | Etikettenprinters |
| Gewicht | 0.2104 kg |
| Verpakkingseenheid | 10 |
| Minimale afname | 10 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Bewertungen
0/5
Kein Bewertungen
Ihre Bewertung hinzufügen







