55080-30010 - Receipt rolls, Heipa, thermal paper, 80 mm, 50 mm, 12.7 mm, white
Show all:
Categories
Description
Ontvangstbewijzen — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Ontvangstbewijzen is een verbruiksartikel van HEIPA voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Key Features
- Vrij van Bisphenol A
- Kleur: Wit
- Producttype: Ontvangstrol
- Specificatie 1: Heipa
- Specificatie 2: Thermisch papier
- Breedte rol: 80 mm
- Lengte: 32 m
- Diameter rol: 50 mm
Technical Specifications
| Producttype | Ontvangstrol |
|---|---|
| Specificatie 1 | Heipa |
| Specificatie 2 | Thermisch papier |
| Breedte rol | 80 mm |
| Lengte | 32 m |
| Diameter rol | 50 mm |
| Diameter van de kern | 12.7 mm |
| Key Features | vrij van Bisphenol A |
| Kleur | Wit |
| Artikelcode | rot8032af |
| Origineel artikelnummer | 55080-30010 |
| Merk | HEIPA |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | POS Printers |
| Gewicht | 0.1330 kg |
| Verpakkingseenheid | 50 |
| Minimale afname | 50 |
Reviews
0/5
No reviews found
Add your reviewCan we help?







