55080-30010 - Bonrollen, Heipa, Thermopapier, 80 mm, 50 mm, 12.7 mm, Weiß
Toon alle:
Kategorien
Beschreibung
Ontvangstbewijzen — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Ontvangstbewijzen is een verbruiksartikel van HEIPA voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Eigenschaften
- Vrij van Bisphenol A
- Kleur: Wit
- Producttype: Ontvangstrol
- Specificatie 1: Heipa
- Specificatie 2: Thermisch papier
- Breedte rol: 80 mm
- Lengte: 32 m
- Diameter rol: 50 mm
Technische Daten
| Producttype | Ontvangstrol |
|---|---|
| Specificatie 1 | Heipa |
| Specificatie 2 | Thermisch papier |
| Breedte rol | 80 mm |
| Lengte | 32 m |
| Diameter rol | 50 mm |
| Diameter van de kern | 12.7 mm |
| Eigenschaften | vrij van Bisphenol A |
| Kleur | Wit |
| Artikelcode | rot8032af |
| Origineel artikelnummer | 55080-30010 |
| Merk | HEIPA |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | POS Printers |
| Gewicht | 0.1330 kg |
| Verpakkingseenheid | 50 |
| Minimale afname | 50 |
Bewertungen
0/5
Kein Bewertungen
Ihre Bewertung hinzufügenCan we help?







