65076-20210 - Receipt rolls, Heipa, plain paper, 76 mm, 70 mm, 12.7 mm, white
Show all:
Categories
Description
Ontvangstbewijzen — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Ontvangstbewijzen is een verbruiksartikel van HEIPA voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Key Features
- Met carbon kopie
- Kleur: Wit
- Producttype: Ontvangstrol
- Specificatie 1: Heipa
- Specificatie 2: Normaal papier
- Breedte rol: 76 mm
- Lengte: 22 m
- Diameter rol: 70 mm
Technical Specifications
| Producttype | Ontvangstrol |
|---|---|
| Specificatie 1 | Heipa |
| Specificatie 2 | Normaal papier |
| Breedte rol | 76 mm |
| Lengte | 22 m |
| Diameter rol | 70 mm |
| Diameter van de kern | 12.7 mm |
| Key Features | met carbon kopie |
| Kleur | Wit |
| Artikelcode | rodopp76 |
| Origineel artikelnummer | 65076-20210 |
| Merk | HEIPA |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | POS Printers |
| Gewicht | 0.1626 kg |
| Verpakkingseenheid | 50 |
| Minimale afname | 50 |
Reviews
0/5
No reviews found
Add your reviewCan we help?











