
Art: 45057-30711EAN: 9509125287187
45057-30711 - Receipt rolls, Heipa, plain paper, 57 mm, 65 mm, 12.7 mm, white
Show all:
Categories
Outstanding Customer Support
High-Quality Products
Leader in Industrial Solutions
1.000.000+ Products in Stock
Business tiered pricing available on request.
Order by 5:00 PM and we'll ship today.
Description
Ontvangstbewijzen — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Ontvangstbewijzen is een verbruiksartikel van HEIPA voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Key Features
- Kleur: Wit
- Producttype: Ontvangstrol
- Specificatie 1: Heipa
- Specificatie 2: Normaal papier
- Breedte rol: 57 mm
- Lengte: 40 m
- Diameter rol: 65 mm
- Diameter van de kern: 12.7 mm
Technical Specifications
| Producttype | Ontvangstrol |
|---|---|
| Specificatie 1 | Heipa |
| Specificatie 2 | Normaal papier |
| Breedte rol | 57 mm |
| Lengte | 40 m |
| Diameter rol | 65 mm |
| Diameter van de kern | 12.7 mm |
| Gramgewicht | 60 g |
| Kleur | Wit |
| Artikelcode | ronorm57 |
| Origineel artikelnummer | 45057-30711 |
| Merk | HEIPA |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | POS Printers |
| Gewicht | 0.1320 kg |
| Verpakkingseenheid | 100 |
| Minimale afname | 100 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Reviews
0/5
No reviews found
Add your review







