45076-50001 - Receipt rolls, Heipa, plain paper, 76 mm, 80 mm, 12.7 mm, white
Show all:
Categories
Description
Ontvangstbewijzen — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Ontvangstbewijzen is een verbruiksartikel van HEIPA voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Key Features
- Kleur: Wit
- Producttype: Ontvangstrol
- Specificatie 1: Heipa
- Specificatie 2: Normaal papier
- Breedte rol: 76 mm
- Lengte: 60 m
- Diameter rol: 80 mm
- Diameter van de kern: 12.7 mm
Technical Specifications
| Producttype | Ontvangstrol |
|---|---|
| Specificatie 1 | Heipa |
| Specificatie 2 | Normaal papier |
| Breedte rol | 76 mm |
| Lengte | 60 m |
| Diameter rol | 80 mm |
| Diameter van de kern | 12.7 mm |
| Gramgewicht | 60 g |
| Kleur | Wit |
| Artikelcode | ronorm76m |
| Origineel artikelnummer | 45076-50001 |
| Merk | HEIPA |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | POS Printers |
| Gewicht | 0.2710 kg |
| Verpakkingseenheid | 50 |
| Minimale afname | 50 |
Reviews
0/5
No reviews found
Add your reviewCan we help?











