
Art: 45057-30711EAN: 9509125287187
45057-30711 - Bonnenrollen, Heipa, gewoon papier, 57 mm, 65 mm, 12,7 mm, wit
Toon alle:
Categorieën
Uitstekende Klantenservice
High-Quality Products
Leider in Industriële Oplossingen
1.000.000+ Products in Stock
Zakelijke staffelprijzen op aanvraag.
Bestel vóór 17:00 en we verzenden vandaag nog
Beschrijving
ontvangstbewijzen — heipa, normaal papier
ontvangstbewijzen is een hoogwaardige heipa, normaal papier van HEIPA, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen, logistiek en service. Met breedte rol: 57 mm, lengte: 40 m is dit product een uitstekende keuze voor dagelijks gebruik waar maximale betrouwbaarheid, compatibiliteit en gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- heipa
- normaal papier
- breedte rol: 57 mm
- lengte: 40 m
- diameter rol: 65 mm
- diameter van de kern: 12.7 mm
- gramgewicht: 60 g
- kleur: wit
Technische specificaties
| Producttype | heipa, normaal papier |
|---|---|
| Kenmerk | heipa |
| Materiaal | normaal papier |
| Breedte rol | 57 mm |
| Lengte | 40 m |
| Diameter rol | 65 mm |
| Diameter van de kern | 12.7 mm |
| Artikelcode | ronorm57 |
| Origineel artikelnummer | 45057-30711 |
| Merk | HEIPA |
| Categorie | verbruiksartikelen |
| Garantie | 0 maanden |
| Gewicht | 0.1320 kg |
| Verpakkingseenheid | 100 |
| Minimale afname | 100 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegen







