
Art: E448346EAN: 9502982989591
E448346 - Elo 2210L, non-touch, 54.6cm (21.5''), Full HD, kit, black
Show all:
Categories,Elo 10L Series
Outstanding Customer Support
High-Quality Products
Leader in Industrial Solutions
1.000.000+ Products in Stock
Business tiered pricing available on request.
Order by 5:00 PM and we'll ship today.
Description
elo 2210l — non-touch, 54.6cm (21.5'')
elo 2210l is a non-touch, 54.6cm (21.5'') from ELO, designed for professional use in retail, POS, logistics and service. With 16:9, screen size: 54.6 cm (21.5''), this product is a practical choice for everyday operation where reliability, compatibility and ease of use matter.
Key Features
- 16:9
- screen size: 54.6 cm (21.5'')
- resolution: 1920x1080 pixels
- vesa mount (100x100 mm)
- response time: 20ms
- brightness 250cd
- viewing angle 178/178°(h/v)
- contrast: 3000:1
Technical Specifications
| Product type | non-touch, 54.6cm (21.5'') |
|---|---|
| 16 | 9 |
| Screen size | 54.6 cm (21.5'') |
| Resolution | 1920x1080 pixels |
| VESA | vesa mount (100x100 mm) |
| Response time | 20ms |
| Brightness | brightness 250cd |
| Article code | elo2210l |
| Original article number | E448346 |
| Brand | ELO |
| Category | monitors (non-touch) |
| Warranty | 24 months |
| Weight | 4.9112 kg |
| Packing unit | 1 |
| Minimum order quantity | 1 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Reviews
0/5
No reviews found
Add your review






