
Art: E448346EAN: 9502982989591
E448346 - Elo 2210L, non-touch, 54,6 cm (21,5''), Full HD, kit, zwart
Toon alle:
Categorieën ,Elo 10L Series
Uitstekende Klantenservice
High-Quality Products
Leider in Industriële Oplossingen
1.000.000+ Products in Stock
Zakelijke staffelprijzen op aanvraag.
Bestel vóór 17:00 en we verzenden vandaag nog
Beschrijving
elo 2210l — non-touch, 54.6cm (21.5'')
elo 2210l is een daarnaast professionele oplossing en daarnaast biedt non-touch, 54.6cm (21.5'') van ELO, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen daarnaast, logistiek en daarnaast service. Met 16:9, 54.6 cm (21.5'') is dit product een daarnaast praktische keuze voor dagelijks gebruik waar betrouwbaarheid, compatibiliteit en daarnaast gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- 16:9 – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- schermgrootte – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- 54.6 cm (21.5'') – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- resolutie: 1920x1080 pixels – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- vesa montagebeugel (100x100 mm) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- responstijd: 20ms – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- helderheid: 250cd – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- kijkhoek: 178/178°(h/v) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
Technische specificaties
| Producttype | non-touch, 54.6cm (21.5'') |
|---|---|
| 16 | 9 |
| Scherm | schermgrootte |
| Schermformaat | 54.6 cm (21.5'') |
| Resolutie | 1920x1080 pixels |
| VESA | vesa montagebeugel (100x100 mm) |
| Responstijd | 20ms |
| Artikelcode | elo2210l |
| Origineel artikelnummer | E448346 |
| Merk | ELO |
| Categorie | scherm (non-touch) |
| Garantie | 24 maanden |
| Gewicht | 4.9112 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegen





