IIYAMAiiyama PROLITE T1932MSC-B1S, 48.3 cm (19''), Projected Capacitive, 10 TP, kit (USB), black | T1932MSC-B1S
Description
iiyama prolite t1932msc-b1s — 48.3 cm (19''), projected capacitive
iiyama prolite t1932msc-b1s is a 48.3 cm (19''), projected capacitive from IIYAMA, designed for professional use in retail, POS, logistics and service. With screen size: 48.3 cm (19''), multi touch (10 points), this product is a practical choice for everyday operation where reliability, compatibility and ease of use matter.
Key Features
- screen size: 48.3 cm (19'')
- projected capacitive
- multi touch (10 points)
- resolution: 1280x1024 pixels
- vesa mount (100x100 mm)
- speaker
- response time: 14msms
- brightness 250cd
Technical Specifications
| Product type | 48.3 cm (19''), projected capacitive |
|---|---|
| Screen size | 48.3 cm (19'') |
| Minimum order quantity | projected capacitive |
| Minimum order quantity | multi touch (10 points) |
| Resolution | 1280x1024 pixels |
| VESA | vesa mount (100x100 mm) |
| Minimum order quantity | speaker |
| Article code | iiyt1932mscb1s |
| Original article number | T1932MSC-B1S |
| Brand | IIYAMA |
| Category | monitors (touch) |
| Warranty | 36 months |
| Weight | 7.5310 kg |
| Packing unit | 1 |
| Minimum order quantity | 1 |
Reviews
0/5
No reviews found
Add your reviewCan we help?








