IIYAMAiiyama PROLITE T1932MSC-B1S, 48.3 cm (19''), Projected Capacitive, 10 TP, kabel (USB), zwart | T1932MSC-B1S
Beschrijving
iiyama prolite t1932msc-b1s — 48.3 cm (19''), projected capacitive
iiyama prolite t1932msc-b1s is een daarnaast professionele oplossing en daarnaast biedt 48.3 cm (19''), projected capacitive van IIYAMA, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen daarnaast, logistiek en daarnaast service. Met 48.3 cm (19''), multi touch (10 points) is dit product een daarnaast praktische keuze voor dagelijks gebruik waar betrouwbaarheid, compatibiliteit en daarnaast gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- schermgrootte – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- 48.3 cm (19'') – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- projected capacitive – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- multi touch (10 points) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- resolutie: 1280x1024 pixels – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- vesa montagebeugel (100x100 mm) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- luidspreker – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- responstijd: 14msms – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
Technische specificaties
| Producttype | 48.3 cm (19''), projected capacitive |
|---|---|
| Scherm | schermgrootte |
| Schermformaat | 48.3 cm (19'') |
| Touchtechnologie | projected capacitive |
| Touchtechnologie | multi touch (10 points) |
| Resolutie | 1280x1024 pixels |
| VESA | vesa montagebeugel (100x100 mm) |
| Artikelcode | iiyt1932mscb1s |
| Origineel artikelnummer | T1932MSC-B1S |
| Merk | IIYAMA |
| Categorie | touchscherm |
| Garantie | 36 maanden |
| Gewicht | 7.5310 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegenCan we help?







