ZebraZebra Z-Select 2000D, label roll, thermal paper, 102x152mm | 200963
Description
zebra z-select 2000d — label roll, thermal paper
zebra z-select 2000d is a label roll, thermal paper from ZEBRA, designed for professional use in retail, POS, logistics and service. With core: 76mm, diameter: 200mm, this product is a practical choice for everyday operation where reliability, compatibility and ease of use matter.
Key Features
- label roll
- thermal paper
- premium coated
- for midrange/high end printers
- core: 76mm
- diameter: 200mm
- dimensions (wxh): 102x152mm
- 950 labels/roll
Technical Specifications
| Product type | label roll, thermal paper |
|---|---|
| Minimum order quantity | label roll |
| Minimum order quantity | thermal paper |
| Minimum order quantity | premium coated |
| Minimum order quantity | for midrange/high end printers |
| Core | 76mm |
| Diameter | 200mm |
| Article code | eti288 |
| Original article number | 200963 |
| Brand | ZEBRA |
| Category | consumables |
| Warranty | 0 months |
| Weight | 2.4000 kg |
| Packing unit | 4 |
| Minimum order quantity | 4 |
Reviews
0/5
No reviews found
Add your reviewCan we help?










