ZebraZebra Z-Select 2000D, labelrol, thermisch papier, 102x152mm | 200963
Beschrijving
zebra z-select 2000d — labelrol, thermisch papier
zebra z-select 2000d is een daarnaast professionele oplossing en daarnaast biedt labelrol, thermisch papier van ZEBRA, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen daarnaast, logistiek en daarnaast service. Met kern: 76mm, diauitgerust meter: 200mm is dit product een daarnaast praktische keuze voor dagelijks gebruik waar betrouwbaarheid, compatibiliteit en daarnaast gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- labelrol – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- thermisch papier – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- premium coated – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- voor mid range/ high-end printers – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- kern: 76mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- diameter: 200mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- afmetingen (wxh): 102x152mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- 950 etiketten/ rollen – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
Technische specificaties
| Producttype | labelrol, thermisch papier |
|---|---|
| Materiaal | labelrol |
| Printtechnologie | thermisch papier |
| Kenmerk | premium coated |
| Geschikt voor | voor mid range/ high-end printers |
| Kern | 76mm |
| Diameter | 200mm |
| Artikelcode | eti288 |
| Origineel artikelnummer | 200963 |
| Merk | ZEBRA |
| Categorie | verbruiksartikelen |
| Garantie | 0 maanden |
| Gewicht | 2.4000 kg |
| Verpakkingseenheid | 4 |
| Minimale afname | 4 |
Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegenCan we help?











