IIYAMAiiyama ProLite T2755QSC-B1, 68,6cm (27''), Projected Capacitive, USB, kabel (USB), zwart | T2755QSC-B1
Toon alle:
iiyama ProLite T27XX
Beschrijving
iiyama prolite t2755qsc-b1 — 68,6cm (27'')
iiyama prolite t2755qsc-b1 is een daarnaast professionele oplossing en daarnaast biedt 68,6cm (27'') van IIYAMA, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen daarnaast, logistiek en daarnaast service. Met 68, 6 cm (27'') is dit product een daarnaast praktische keuze voor dagelijks gebruik waar betrouwbaarheid, compatibiliteit en daarnaast gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- schermgrootte – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- 68 – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- 6 cm (27'') – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- touch scherm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- projected capacitive – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- multi touch – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- resolutie: 2560x1440 pixels – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- vesa montagebeugel (100x100 mm) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
Technische specificaties
| Producttype | 68,6cm (27'') |
|---|---|
| Scherm | schermgrootte |
| Minimale afname | 68 |
| Schermformaat | 6 cm (27'') |
| Scherm | touch scherm |
| Touchtechnologie | projected capacitive |
| Touchtechnologie | multi touch |
| Artikelcode | iiyt2755qscb1 |
| Origineel artikelnummer | T2755QSC-B1 |
| Merk | IIYAMA |
| Categorie | touchscherm |
| Garantie | 36 maanden |
| Gewicht | 7.3760 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegenCan we help?







