IIYAMAiiyama ProLite T19XX, 48.3 cm (19''), zwart | T1931SR-B1S
Toon alle:
iiyama ProLite T19XX
Beschrijving
iiyama prolite t1931sr-b1s — 48.3 cm (19''), zwart
iiyama prolite t1931sr-b1s is een daarnaast professionele oplossing en daarnaast biedt 48.3 cm (19''), zwart van IIYAMA, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen daarnaast, logistiek en daarnaast service. Met 48.3 cm (19''), 1280x1024 pixels is dit product een daarnaast praktische keuze voor dagelijks gebruik waar betrouwbaarheid, compatibiliteit en daarnaast gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- 48.3 cm (19'') – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- resistieve – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- 1280x1024 pixels – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- vesa montagebeugel (100x100 mm) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- responstijd: 14ms – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- helderheid: 250cd – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- kijkhoek: 178/178°(h/v) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- contrast: 1000:1 – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
Technische specificaties
| Producttype | 48.3 cm (19''), zwart |
|---|---|
| Schermformaat | 48.3 cm (19'') |
| Kenmerk | resistieve |
| Resolutie | 1280x1024 pixels |
| VESA | vesa montagebeugel (100x100 mm) |
| Responstijd | 14ms |
| Helderheid | 250cd |
| Artikelcode | iiyt1931srb |
| Origineel artikelnummer | T1931SR-B1S |
| Merk | IIYAMA |
| Categorie | touchscherm |
| Garantie | 36 maanden |
| Gewicht | 7.7100 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegenCan we help?









