
BackHomeBrandsHoneywellZebra ZT411, 8 dots/mm (203 dpi), cutter, linerless, disp. (colour), RTC, USB, RS232, BT, Ethernet, ZPL, ZPLII | ZT41142-D9E0000Z
Art: ZT41142-D9E0000ZEAN: 4805388875242
Zebra ZT411, 8 dots/mm (203 dpi), cutter, linerless, disp. (colour), RTC, USB, RS232, BT, Ethernet, ZPL, ZPLII | ZT41142-D9E0000Z
Outstanding Customer Support
High-Quality Products
Leader in Industrial Solutions
1.000.000+ Products in Stock
Business tiered pricing available on request.
Order by 5:00 PM and we'll ship today.
Description
Zebra ZT411 — 8 dots/mm (203 dpi) labelprinter met USB
De Zebra ZT411 is een labelprinter van ZEBRA voor bedrijven die snel en consistent etiketten willen printen. Dit model past bij retail, magazijn en logistiek en biedt printresolutie: 8 dots/mm (203 dpi), aansluitingen: Ethernet.
Key Features
- Printresolutie: 8 dots/mm (203 dpi)
- Maximale mediabreedte: 114 mm
- Maximale printbreedte: 104 mm
- Maximale roldiameter: 203 mm
- Printsnelheid: 254 mm/s
- Aansluitingen: USB
- Aansluitingen: RS232
- Aansluitingen: Bluetooth
Technical Specifications
| Producttype | labelprinter |
|---|---|
| Specificatie 1 | midrange printer |
| Specificatie 2 | direct thermisch |
| Printresolutie | 8 dots/mm (203 dpi) |
| Maximale mediabreedte | 114 mm |
| Maximale printbreedte | 104 mm |
| Maximale roldiameter | 203 mm |
| Printsnelheid | 254 mm/s |
| Specificatie 8 | afsnijdmechanisme (catch tray) |
| Key Features | linerless platen |
| Specificatie 10 | display (touch scherm, kleur) |
| Key Features | real-time clock |
| Aansluitingen | USB |
| Aansluitingen | RS232 |
| Aansluitingen | Bluetooth |
| Aansluitingen | Ethernet |
| RAM | 256 MB |
| Flash | 512 MB |
| Specificatie 18 | emulatie |
| Emulaties | ZPL |
| Emulaties | ZPLII |
| Meegeleverd | netsnoer (EU, UK) |
| Specificatie 22 | apart bestellen |
| Meegeleverd | interface kabel |
| Artikelcode | ettzt411-35 |
| Origineel artikelnummer | ZT41142-D9E0000Z |
| Merk | ZEBRA |
| Categorie | Etiketten printers |
| Subcategorie | Midrange printers |
| Garantie | 24 maanden |
| Gewicht | 18.6410 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Reviews
0/5
No reviews found
Add your reviewRecently viewed








