
BackHomeZebra ZT231R, 8 dots/mm (203 dpi), disp. (colour), RFID, USB, USB Host, RS232, BT (BLE), Ethernet, EPL, EPLII, ZPL, ZPLII | ZT23142-T0E00CFZ
Art: ZT23142-T0E00CFZEAN: 6152906873821
Zebra ZT231R, 8 dots/mm (203 dpi), disp. (colour), RFID, USB, USB Host, RS232, BT (BLE), Ethernet, EPL, EPLII, ZPL, ZPLII | ZT23142-T0E00CFZ
Show all:
Zebra ZT231 Version
Outstanding Customer Support
High-Quality Products
Leader in Industrial Solutions
1.000.000+ Products in Stock
Business tiered pricing available on request.
Order by 5:00 PM and we'll ship today.
Description
Zebra ZT231R — 8 dots/mm (203 dpi) labelprinter met USB
De Zebra ZT231R is een labelprinter van ZEBRA voor bedrijven die snel en consistent etiketten willen printen. Dit model past bij retail, magazijn en logistiek en biedt printresolutie: 8 dots/mm (203 dpi), aansluitingen: Ethernet.
Key Features
- Printresolutie: 8 dots/mm (203 dpi)
- Maximale mediabreedte: 114 mm
- Maximale printbreedte: 104 mm
- Maximale roldiameter: 203 mm
- Printsnelheid: 305 mm/s
- Aansluitingen: USB Host
- Aansluitingen: RS232
- Aansluitingen: Bluetooth (BLE)
Technical Specifications
| Producttype | labelprinter |
|---|---|
| Specificatie 1 | thermotransfer |
| Printresolutie | 8 dots/mm (203 dpi) |
| Maximale mediabreedte | 114 mm |
| Maximale printbreedte | 104 mm |
| Maximale roldiameter | 203 mm |
| Ribbon core | 25.4 mm |
| Printsnelheid | 305 mm/s |
| Specificatie 8 | display (touch scherm, kleur) |
| Specificatie 9 | RFID (UHF) |
| Aansluiting | USB |
| Aansluitingen | USB Host |
| Aansluitingen | RS232 |
| Aansluitingen | Bluetooth (BLE) |
| Aansluitingen | Ethernet |
| RAM | 256 MB |
| Geheugen | 256 MB |
| Emulaties | EPL |
| Emulaties | EPLII |
| Emulaties | ZPL |
| Emulaties | ZPLII |
| Meegeleverd | voeding |
| Meegeleverd | netsnoer (EU, UK) |
| Artikelcode | ettzt23143-8 |
| Origineel artikelnummer | ZT23142-T0E00CFZ |
| Merk | ZEBRA |
| Categorie | Etiketten printers |
| Subcategorie | Midrange printers |
| Garantie | 24 maanden |
| Gewicht | 10.4760 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Reviews
0/5
No reviews found
Add your review







