HoneywellThermal transfer ribbons, Honeywell, TMX 1310 / GP02, Wax, 52 mm, 153 m, Out, Black | I90076-0
Show all:
Categories
Description
Thermal transfer ribbons — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Thermal transfer ribbons is een verbruiksartikel van HONEYWELL voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Key Features
- Kleur: Zwart
- Producttype: Thermisch transfer lint
- Specificatie 1: Honeywell
- Specificatie 2: TMX 1310 / GP02
- Specificatie 3: Wax
- Rol breedte: 52 mm
- Kern breedte: 52 mm
- Kern: 25.4 mm
Technical Specifications
| Producttype | Thermisch transfer lint |
|---|---|
| Specificatie 1 | Honeywell |
| Specificatie 2 | TMX 1310 / GP02 |
| Specificatie 3 | Wax |
| Rol breedte | 52 mm |
| Kern breedte | 52 mm |
| Kern | 25.4 mm |
| Lengte | 153m |
| Rolls/box | 10 Rolls |
| Inktzijde | Buitenkant |
| Printkop | Flat-Head |
| Kleur | Zwart |
| Artikelcode | tt3537 |
| Origineel artikelnummer | I90076-0 |
| Merk | HONEYWELL |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | Etikettenprinters |
| Gewicht | 1.1500 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Reviews
0/5
No reviews found
Add your reviewCan we help?









