Aucun produit n’a été trouvé
HoneywellRubans à transfert thermique, Honeywell, TMX 1310 / GP02, Cire, 52 mm, 153 m, Sortie, Noir | I90076-0
Tout afficher:
Catégories
usp1_maintitle usp1_subtitle
usp2_maintitle usp2_subtitle
usp3_maintitle usp3_subtitle
usp4_maintitle usp4_subtitle
Description
Thermal transfer ribbons — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Thermal transfer ribbons is een verbruiksartikel van HONEYWELL voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Caractéristiques
- Kleur: Zwart
- Producttype: Thermisch transfer lint
- Specificatie 1: Honeywell
- Specificatie 2: TMX 1310 / GP02
- Specificatie 3: Wax
- Rol breedte: 52 mm
- Kern breedte: 52 mm
- Kern: 25.4 mm
Spécifications techniques
| Producttype | Thermisch transfer lint |
|---|---|
| Specificatie 1 | Honeywell |
| Specificatie 2 | TMX 1310 / GP02 |
| Specificatie 3 | Wax |
| Rol breedte | 52 mm |
| Kern breedte | 52 mm |
| Kern | 25.4 mm |
| Lengte | 153m |
| Rolls/box | 10 Rolls |
| Inktzijde | Buitenkant |
| Printkop | Flat-Head |
| Kleur | Zwart |
| Artikelcode | tt3537 |
| Origineel artikelnummer | I90076-0 |
| Merk | HONEYWELL |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | Etikettenprinters |
| Gewicht | 1.1500 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Évaluations
0/5
Aucune évaluation n'a été trouvée
Ajouter un avisCan we help?








