HoneywellNastri a trasferimento termico, Honeywell, TMX 1310 / GP02, Cera, 52 mm, 153 m, Out, Nero | I90076-0
Toon alle:
Categorie
Descrizione
Thermal transfer ribbons — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Thermal transfer ribbons is een verbruiksartikel van HONEYWELL voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Caratteristiche
- Kleur: Zwart
- Producttype: Thermisch transfer lint
- Specificatie 1: Honeywell
- Specificatie 2: TMX 1310 / GP02
- Specificatie 3: Wax
- Rol breedte: 52 mm
- Kern breedte: 52 mm
- Kern: 25.4 mm
Specifiche tecniche
| Producttype | Thermisch transfer lint |
|---|---|
| Specificatie 1 | Honeywell |
| Specificatie 2 | TMX 1310 / GP02 |
| Specificatie 3 | Wax |
| Rol breedte | 52 mm |
| Kern breedte | 52 mm |
| Kern | 25.4 mm |
| Lengte | 153m |
| Rolls/box | 10 Rolls |
| Inktzijde | Buitenkant |
| Printkop | Flat-Head |
| Kleur | Zwart |
| Artikelcode | tt3537 |
| Origineel artikelnummer | I90076-0 |
| Merk | HONEYWELL |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | Etikettenprinters |
| Gewicht | 1.1500 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Recensioni
0/5
Nessun commento trovato
Aggiungi il tuo commentoCan we help?









