IIYAMAiiyama ProLite IDS, 24/7, 4K, USB, RS232, Ethernet, Wi-Fi, Android, kit (RS232), black | LH5065UHSB-B1AG
Description
iiyama prolite lh5065uhsb-b1ag — 125,7 cm (49
iiyama prolite lh5065uhsb-b1ag is a 125,7 cm (49 from IIYAMA, designed for professional use in retail, POS, logistics and service. With 16:9, screen size: 125, this product is a practical choice for everyday operation where reliability, compatibility and ease of use matter.
Key Features
- 16:9
- screen size: 125
- 7 cm (49,5'')
- resolution: 3840x2160 pixels
- vesa mount (400x400 mm)
- speaker
- response time: 9.5ms
- brightness 800 cd
Technical Specifications
| Product type | 125,7 cm (49 |
|---|---|
| 16 | 9 |
| Screen size | 125 |
| Minimum order quantity | 7 cm (49,5'') |
| Resolution | 3840x2160 pixels |
| VESA | vesa mount (400x400 mm) |
| Minimum order quantity | speaker |
| Article code | iiylh5065 |
| Original article number | LH5065UHSB-B1AG |
| Brand | IIYAMA |
| Category | monitors (non-touch) |
| Warranty | 36 months |
| Weight | 14.8500 kg |
| Packing unit | 1 |
| Minimum order quantity | 1 |
Reviews
0/5
No reviews found
Add your reviewCan we help?









