IIYAMAiiyama ProLite IDS, 24/7, 217.4 cm (85.6''), 4K, USB, RS232, Ethernet, Wi-Fi, Android, kit (RS232), black | LH8675UHS-B1AG
Description
iiyama prolite lh8675uhs-b1ag — 217.4 cm (85.6''), 4k
iiyama prolite lh8675uhs-b1ag is a 217.4 cm (85.6''), 4k from IIYAMA, designed for professional use in retail, POS, logistics and service. With 16:9, screen size: 217.4 cm (85.6''), this product is a practical choice for everyday operation where reliability, compatibility and ease of use matter.
Key Features
- 16:9
- screen size: 217.4 cm (85.6'')
- resolution: 3840x2160 pixels
- vesa mount (600x400 mm)
- speaker
- response time: 8ms
- brightness 500 cd
- viewing angle 178/178°(h/v)
Technical Specifications
| Product type | 217.4 cm (85.6''), 4k |
|---|---|
| 16 | 9 |
| Screen size | 217.4 cm (85.6'') |
| Resolution | 3840x2160 pixels |
| VESA | vesa mount (600x400 mm) |
| Minimum order quantity | speaker |
| Response time | 8ms |
| Article code | iiy8675 |
| Original article number | LH8675UHS-B1AG |
| Brand | IIYAMA |
| Category | monitors (non-touch) |
| Warranty | 60 months |
| Weight | 65.0000 kg |
| Packing unit | 1 |
| Minimum order quantity | 1 |
Reviews
0/5
No reviews found
Add your reviewCan we help?







