IIYAMAiiyama ProLite IDS, 24/7, 217,4 cm (85,6''), 4K, USB, RS232, Ethernet, WLAN, Android, kabel (RS232), zwart | LH8675UHS-B1AG
Toon alle:
iiyama ProLite LFDs Version
Beschrijving
iiyama prolite lh8675uhs-b1ag — 217,4 cm (85
iiyama prolite lh8675uhs-b1ag is een daarnaast professionele oplossing en daarnaast biedt 217,4 cm (85 van IIYAMA, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen daarnaast, logistiek en daarnaast service. Met 16:9, 217.4 cm (85.6'') is dit product een daarnaast praktische keuze voor dagelijks gebruik waar betrouwbaarheid, compatibiliteit en daarnaast gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- 16:9 – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- schermgrootte – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- 217.4 cm (85.6'') – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- resolutie: 3840x2160 pixels – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- vesa montagebeugel (600x400 mm) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- luidspreker – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- responstijd: 8ms – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- helderheid: 500 cd – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
Technische specificaties
| Producttype | 217,4 cm (85 |
|---|---|
| 16 | 9 |
| Scherm | schermgrootte |
| Schermformaat | 217.4 cm (85.6'') |
| Resolutie | 3840x2160 pixels |
| VESA | vesa montagebeugel (600x400 mm) |
| Audio | luidspreker |
| Artikelcode | iiy8675 |
| Origineel artikelnummer | LH8675UHS-B1AG |
| Merk | IIYAMA |
| Categorie | scherm (non-touch) |
| Garantie | 60 maanden |
| Gewicht | 65.0000 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegenCan we help?








