IIYAMAiiyama ProLite TF4339ASB1AG, 24/7, Projected Capacitive, 4K, USB, RS232, Ethernet, Android, kit (USB), black | TF4339AS-B1AG
Description
iiyama prolite tf4339as-b1ag — 24/7, projected capacitive
iiyama prolite tf4339as-b1ag is a 24/7, projected capacitive from IIYAMA, designed for professional use in retail, POS, logistics and service. With screen size: 107.9 cm (42.5''), multi touch (40 points), this product is a practical choice for everyday operation where reliability, compatibility and ease of use matter.
Key Features
- screen size: 107.9 cm (42.5'')
- projected capacitive
- multi touch (40 points)
- 3840x2160 pixels
- vesa mount (200x200 mm)
- speaker
- response time: 8ms
- brightness 500cd
Technical Specifications
| Product type | 24/7, projected capacitive |
|---|---|
| Screen size | 107.9 cm (42.5'') |
| Minimum order quantity | projected capacitive |
| Minimum order quantity | multi touch (40 points) |
| Minimum order quantity | 3840x2160 pixels |
| VESA | vesa mount (200x200 mm) |
| Minimum order quantity | speaker |
| Article code | iiy4339 |
| Original article number | TF4339AS-B1AG |
| Brand | IIYAMA |
| Category | monitors (touch) |
| Warranty | 36 months |
| Weight | 27.0000 kg |
| Packing unit | 1 |
| Minimum order quantity | 1 |
Reviews
0/5
No reviews found
Add your reviewCan we help?









