INKANTO thermal transfer ribbon, AXR 600 resin, 154mm, red | T64347IO
Description
Thermal transfer ribbons — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Thermal transfer ribbons is een verbruiksartikel van ARMOR voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Key Features
- Kleur: Rood
- Producttype: Thermisch transfer lint
- Specificatie 1: Inkanto
- Specificatie 2: AXR 600
- Specificatie 3: Hars
- Rol breedte: 154 mm
- Kern breedte: 154 mm
- Kern: 25.4 mm
Technical Specifications
| Producttype | Thermisch transfer lint |
|---|---|
| Specificatie 1 | Inkanto |
| Specificatie 2 | AXR 600 |
| Specificatie 3 | Hars |
| Rol breedte | 154 mm |
| Kern breedte | 154 mm |
| Kern | 25.4 mm |
| Lengte | 300 m |
| Inktzijde | Binnenkant |
| Printkop | Near-Edge |
| Kleur | Rood |
| Artikelcode | tt3069 |
| Origineel artikelnummer | T64347IO |
| Merk | ARMOR |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | Etikettenprinters |
| Garantie | 1 maanden |
| Gewicht | 0.4569 kg |
| Verpakkingseenheid | 10 |
| Minimale afname | 10 |
Reviews
0/5
No reviews found
Add your reviewCan we help?








