INKANTO thermal transfer ribbon, AXR 600 resin, 154mm, red | T64347IO
Beschrijving
thermal transfer ribbons — inkanto, axr 600
thermal transfer ribbons is een hoogwaardige inkanto, axr 600 van ARMOR, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen, logistiek en service. Met axr 600, rol breedte: 154 mm is dit product een uitstekende keuze voor dagelijks gebruik waar maximale betrouwbaarheid, compatibiliteit en gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- inkanto
- axr 600
- hars
- rol breedte: 154 mm
- kern breedte: 154 mm
- kern: 25.4 mm
- lengte: 300 m
- inktzijde: binnenkant
Technische specificaties
| Producttype | inkanto, axr 600 |
|---|---|
| Merk | inkanto |
| Ribbonkwaliteit | axr 600 |
| Ribbonkwaliteit | hars |
| Rol breedte | 154 mm |
| Kern breedte | 154 mm |
| Kern | 25.4 mm |
| Artikelcode | tt3069 |
| Origineel artikelnummer | T64347IO |
| Merk | ARMOR |
| Categorie | verbruiksartikelen |
| Garantie | 1 maanden |
| Gewicht | 0.4569 kg |
| Verpakkingseenheid | 10 |
| Minimale afname | 10 |
Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegenCan we help?









