Aucun produit n’a été trouvé
T64347IO INKANTO ruban transfert thermique, AXR 600 résine, 154 mm, rouge
Tout afficher:
Imprimantes d’étiquettes,Consumables
Description
Thermal transfer ribbons — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Thermal transfer ribbons is een verbruiksartikel van ARMOR voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Caractéristiques
- Kleur: Rood
- Producttype: Thermisch transfer lint
- Specificatie 1: Inkanto
- Specificatie 2: AXR 600
- Specificatie 3: Hars
- Rol breedte: 154 mm
- Kern breedte: 154 mm
- Kern: 25.4 mm
Spécifications techniques
| Producttype | Thermisch transfer lint |
|---|---|
| Specificatie 1 | Inkanto |
| Specificatie 2 | AXR 600 |
| Specificatie 3 | Hars |
| Rol breedte | 154 mm |
| Kern breedte | 154 mm |
| Kern | 25.4 mm |
| Lengte | 300 m |
| Inktzijde | Binnenkant |
| Printkop | Near-Edge |
| Kleur | Rood |
| Artikelcode | tt3069 |
| Origineel artikelnummer | T64347IO |
| Merk | ARMOR |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | Etikettenprinters |
| Garantie | 1 maanden |
| Gewicht | 0.4569 kg |
| Verpakkingseenheid | 10 |
| Minimale afname | 10 |
Évaluations
0/5
Aucune évaluation n'a été trouvée
Ajouter un avisCan we help?









