
Art: 01942-080ZEAN: 4251322300293
Zebra Z-Select 2000D, Receipt roll, thermal paper, 80mm | 01942-080Z
Show all:
POS Printers,Paper Rolls
Outstanding Customer Support
High-Quality Products
Leader in Industrial Solutions
1.000.000+ Products in Stock
Business tiered pricing available on request.
Order by 5:00 PM and we'll ship today.
Description
Ontvangstbewijzen — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Ontvangstbewijzen is een verbruiksartikel van ZEBRA voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Key Features
- Vrij van Bisphenol A
- Kleur: Wit
- Producttype: Ontvangstrol
- Specificatie 1: Zebra
- Specificatie 2: Z-Select 2000D 60 Receipt
- Specificatie 3: Thermisch papier
- Breedte rol: 80 mm
- Lengte: 250 m
Technical Specifications
| Producttype | Ontvangstrol |
|---|---|
| Specificatie 1 | Zebra |
| Specificatie 2 | Z-Select 2000D 60 Receipt |
| Specificatie 3 | Thermisch papier |
| Breedte rol | 80 mm |
| Lengte | 250 m |
| Diameter rol | 150 mm |
| Diameter van de kern | 25.4 mm |
| Key Features | vrij van Bisphenol A |
| Kleur | Wit |
| Artikelcode | tt1251 |
| Origineel artikelnummer | 01942-080Z |
| Merk | ZEBRA |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | POS Printers |
| Gewicht | 1.1420 kg |
| Verpakkingseenheid | 12 |
| Minimale afname | 12 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Reviews
0/5
No reviews found
Add your review







