
Art: 01942-080ZEAN: 4251322300293
01942-080Z Zebra Z-Select 2000D, Bonrolle, Thermopapier, 80mm
Toon alle:
POS-Drucker,Paper Rolls
Hervorragender Kundensupport
High-Quality Products
Führend in Industriellen Lösungen
1.000.000+ Products in Stock
Geschäftliche Staffelpreise auf Anfrage.
Bestellen Sie bis 17:00 Uhr und wir versenden noch heute.
Beschreibung
Ontvangstbewijzen — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Ontvangstbewijzen is een verbruiksartikel van ZEBRA voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Eigenschaften
- Vrij van Bisphenol A
- Kleur: Wit
- Producttype: Ontvangstrol
- Specificatie 1: Zebra
- Specificatie 2: Z-Select 2000D 60 Receipt
- Specificatie 3: Thermisch papier
- Breedte rol: 80 mm
- Lengte: 250 m
Technische Daten
| Producttype | Ontvangstrol |
|---|---|
| Specificatie 1 | Zebra |
| Specificatie 2 | Z-Select 2000D 60 Receipt |
| Specificatie 3 | Thermisch papier |
| Breedte rol | 80 mm |
| Lengte | 250 m |
| Diameter rol | 150 mm |
| Diameter van de kern | 25.4 mm |
| Eigenschaften | vrij van Bisphenol A |
| Kleur | Wit |
| Artikelcode | tt1251 |
| Origineel artikelnummer | 01942-080Z |
| Merk | ZEBRA |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | POS Printers |
| Gewicht | 1.1420 kg |
| Verpakkingseenheid | 12 |
| Minimale afname | 12 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Bewertungen
0/5
Kein Bewertungen
Ihre Bewertung hinzufügenZuletzt angesehen










