
Art: 01942-080ZEAN: 4251322300293
Zebra Z-Select 2000D, bonrol, thermisch papier, 80mm | 01942-080Z
Toon alle:
POS Printers,Papier rollen
Uitstekende Klantenservice
High-Quality Products
Leider in Industriële Oplossingen
1.000.000+ Products in Stock
Zakelijke staffelprijzen op aanvraag.
Bestel vóór 17:00 en we verzenden vandaag nog
Beschrijving
ontvangstbewijzen — zebra, z-select 2000d 60 receipt
ontvangstbewijzen is een hoogwaardige zebra, z-select 2000d 60 receipt van ZEBRA, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen, logistiek en service. Met z-select 2000d 60 receipt, breedte rol: 80 mm is dit product een uitstekende keuze voor dagelijks gebruik waar maximale betrouwbaarheid, compatibiliteit en gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- zebra
- z-select 2000d 60 receipt
- thermisch papier
- breedte rol: 80 mm
- lengte: 250 m
- diameter rol: 150 mm
- diameter van de kern: 25.4 mm
- kenmerken: vrij van bisphenol a
Technische specificaties
| Producttype | zebra, z-select 2000d 60 receipt |
|---|---|
| Merk | zebra |
| Kenmerk | z-select 2000d 60 receipt |
| Printtechnologie | thermisch papier |
| Breedte rol | 80 mm |
| Lengte | 250 m |
| Diameter rol | 150 mm |
| Artikelcode | tt1251 |
| Origineel artikelnummer | 01942-080Z |
| Merk | ZEBRA |
| Categorie | verbruiksartikelen |
| Garantie | 0 maanden |
| Gewicht | 1.1420 kg |
| Verpakkingseenheid | 12 |
| Minimale afname | 12 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegen









