ZebraZebra Z-Select 2000D, label roll, thermal paper, 57x32mm | 800262-125
Description
Labels — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Labels is een verbruiksartikel van ZEBRA voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Key Features
- Kleur: Wit
- Producttype: Etiketrol
- Specificatie 1: Zebra
- Materiaal: thermisch papier
- Specificatie 3: Z-Select 2000D
- Coating: Ja
- Lijm: Normaal
- Breedte: 57.15 mm
Technical Specifications
| Producttype | Etiketrol |
|---|---|
| Specificatie 1 | Zebra |
| Materiaal | thermisch papier |
| Specificatie 3 | Z-Select 2000D |
| Coating | Ja |
| Lijm | Normaal |
| Breedte | 57.15 mm |
| Hoogte | 31.75 mm |
| Diameter | 127 mm |
| Diameter kern | 25.4 mm |
| Labels per rol | 2100 |
| Afbakening | Gap |
| Perforation | Ja |
| Kleur | Wit |
| Artikelcode | tt0056 |
| Origineel artikelnummer | 800262-125 |
| Merk | ZEBRA |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | Etikettenprinters |
| Gewicht | 0.6000 kg |
| Verpakkingseenheid | 12 |
| Minimale afname | 12 |
Reviews
0/5
No reviews found
Add your reviewCan we help?











