Zebra800262-125 Zebra Z-Select 2000D, Rotolo etichette, Carta termosensibile, 57x32mm
usp1_maintitle usp1_subtitle
usp2_maintitle usp2_subtitle
usp3_maintitle usp3_subtitle
usp4_maintitle usp4_subtitle
Descrizione
Labels — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Labels is een verbruiksartikel van ZEBRA voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Caratteristiche
- Kleur: Wit
- Producttype: Etiketrol
- Specificatie 1: Zebra
- Materiaal: thermisch papier
- Specificatie 3: Z-Select 2000D
- Coating: Ja
- Lijm: Normaal
- Breedte: 57.15 mm
Specifiche tecniche
| Producttype | Etiketrol |
|---|---|
| Specificatie 1 | Zebra |
| Materiaal | thermisch papier |
| Specificatie 3 | Z-Select 2000D |
| Coating | Ja |
| Lijm | Normaal |
| Breedte | 57.15 mm |
| Hoogte | 31.75 mm |
| Diameter | 127 mm |
| Diameter kern | 25.4 mm |
| Labels per rol | 2100 |
| Afbakening | Gap |
| Perforation | Ja |
| Kleur | Wit |
| Artikelcode | tt0056 |
| Origineel artikelnummer | 800262-125 |
| Merk | ZEBRA |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | Etikettenprinters |
| Gewicht | 0.6000 kg |
| Verpakkingseenheid | 12 |
| Minimale afname | 12 |
Recensioni
0/5
Nessun commento trovato
Aggiungi il tuo commentoCan we help?







