Aucun produit n’a été trouvé
Zebra800262-125 Zebra Z-Select 2000D, rouleau d'étiquettes, papier thermique, 57x32mm
Tout afficher:
Imprimantes d’étiquettes,Consumables
usp1_maintitle usp1_subtitle
usp2_maintitle usp2_subtitle
usp3_maintitle usp3_subtitle
usp4_maintitle usp4_subtitle
Description
Labels — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Labels is een verbruiksartikel van ZEBRA voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Caractéristiques
- Kleur: Wit
- Producttype: Etiketrol
- Specificatie 1: Zebra
- Materiaal: thermisch papier
- Specificatie 3: Z-Select 2000D
- Coating: Ja
- Lijm: Normaal
- Breedte: 57.15 mm
Spécifications techniques
| Producttype | Etiketrol |
|---|---|
| Specificatie 1 | Zebra |
| Materiaal | thermisch papier |
| Specificatie 3 | Z-Select 2000D |
| Coating | Ja |
| Lijm | Normaal |
| Breedte | 57.15 mm |
| Hoogte | 31.75 mm |
| Diameter | 127 mm |
| Diameter kern | 25.4 mm |
| Labels per rol | 2100 |
| Afbakening | Gap |
| Perforation | Ja |
| Kleur | Wit |
| Artikelcode | tt0056 |
| Origineel artikelnummer | 800262-125 |
| Merk | ZEBRA |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | Etikettenprinters |
| Gewicht | 0.6000 kg |
| Verpakkingseenheid | 12 |
| Minimale afname | 12 |
Évaluations
0/5
Aucune évaluation n'a été trouvée
Ajouter un avisCan we help?







