ZebraZebra power supply, USB | PWR-WUA5V6W0WW
Description
Zebra power supply — labelprinter voor dagelijks professioneel gebruik
De Zebra power supply is een labelprinter van ZEBRA voor bedrijven die snel en consistent etiketten willen printen. Dit model past bij retail, magazijn en logistiek en biedt aansluitingen: USB A.
Key Features
- Aansluitingen: USB A
- Meegeleverd: Adapter clips (EU, UK, US, AU)
- Producttype: Power supply
- Input: 100-240 V
- Specificatie 3: 0.2 A
- Output: 5.2 V
- Specificatie 5: 1.2 A
- Apart bestellen: connection cable (USB)
Technical Specifications
| Producttype | Power supply |
|---|---|
| Aansluitingen | USB A |
| Input | 100-240 V |
| Specificatie 3 | 0.2 A |
| Output | 5.2 V |
| Specificatie 5 | 1.2 A |
| Meegeleverd | Adapter clips (EU, UK, US, AU) |
| Apart bestellen | connection cable (USB) |
| Artikelcode | sypsaw |
| Origineel artikelnummer | PWR-WUA5V6W0WW |
| Merk | ZEBRA |
| Categorie | Etiketten printers |
| Subcategorie | Toebehoren |
| Garantie | 1 maanden |
| Gewicht | 0.1370 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Reviews
0/5
No reviews found
Add your reviewCan we help?









